Apie Juicy Retreats

“Juicy Retreats” yra Jungtinėje Karalystėje 2005 m. įkurta įmonė, kurios  įkūrėjas mitybos ekspertas Fraser Leigh.

Įmonės steigėjui Fraser’iui būnant 22-ų metų amžiaus, buvo diagnozuota neišgydoma žarnyno liga – opinis kolitas. Ši uždegiminė liga per keletą metų nualino organizmą, todėl nukrito svoris ir kankino nuolatinės ligos. Netrukus prie to prisidėjo chroniškas nuovargis, migrena, odos bėrimai ir alergijos. Sveikata nuolat prastėjo. Paskutinė viltis, susigrąžinti prarastą sveikatą buvo – pakeisti gyvenimo būdą.

Kuomet greitas maistas, alkoholis, kava ir nepilnaverčiai užkandžiai buvo pakeisti vaisiais ir daržovėmis, jis pradėjo jaustis šiek tiek geriau. Dažnesnis fizinis krūvis, stresinių situacijų mažinimas, poilsis ir mitybos papildymas reguliariomis organizmo detoksikacijomis, vartojant neapdorotas vaisių ir daržovių sultis, privertė jį jaustis dar geriau.

Vėliau, propoguojant sveiką mitybą ir aktyvų gyvenimo būdą, opinis kolitas buvo visiškai išgydytas. Dabar jis gyvena tokį gyvenimą, apie kurį prieš dešimtį metų galėjo tik svajoti.

Fraser’io tikslas yra pasidalinti savo patirtimi ir išmokyti kitus žmones šių sveikatinimo metodų. Jo noras – kad visi jaustųsi kiek įmanoma geriau ir sveikiau.

Tai yra „Juicy retreats” istorijos pradžia.

„JR Ultra” prekės ženklas ir filosofija.

„Juicy Retreats“ tiki, kad sveikatą ir puikią savijautą gali pasiekti visi ir tai niekada nevėlu. JR Ultra yra kokybės, aistros ir patirties sinonimas. Kartu apjungtos šios savybės kuria išskirtinį prekės ženklą. Bendrovė jau daugelį metų pristato savo klientams ypatingai aukštos kokybės produktus, reikalingus propaguojant sveiką gyvenimo būdą. Mūsų tikslas yra toliau tobulinti „JR Ultra“ prekinio ženklo produktus, kurių paklausa nuolat auga, dėka gaminamų puikios kokybės ir aukštos maistinės  vertės sulčių ir kitų sveikų produktų.

Mūsų klientams visame pasaulyje siūlome technologiškai pažangius sveikatos ir gerovės produktus bei prietaisus.